Sedmi odjel postao AWS Premier Consulting Partner Istaknuto
- Napisao/la IS
Hrvatska IT tvrtka Sedmi odjel stekla je AWS Premier Consulting Partner status, najvišu razinu partnerstva koju dodjeljuje Amazon Web Services (AWS).
Riječ je o statusu koji AWS dodjeljuje partnerima koji ispunjavaju stroge kriterije u području tehničkih kompetencija, broja certificiranih stručnjaka, uspješne isporuke složenih projekata i poslovnih rezultata.
Za tvrtke koje planiraju migraciju u cloud ili razvoj novih digitalnih rješenja, angažman AWS Premier Consulting Partnera znači dodatnu razinu sigurnosti pri odabiru partnera. Status potvrđuje da je partner prošao proces evaluacije AWS-a te da raspolaže znanjem, iskustvom i kapacitetima za provedbu zahtjevnih projekata na AWS infrastrukturi.
Tvrtka danas pruža usluge projektiranja, migracije, optimizacije i upravljanja AWS okruženjima, pri čemu poseban naglasak stavlja na sigurnost, dostupnost sustava i optimizaciju troškova. Jedan od važnih elemenata dugoročnog rada s korisnicima je proaktivno upravljanje infrastrukturom kako bi se potencijalni problemi otkrili i riješili prije nego što utječu na poslovanje.
Sedmi odjel posljednjih godina intenzivno razvija i rješenja temeljena na umjetnoj inteligenciji. Stečeno iskustvo kroz automatizaciju vlastitih poslovnih procesa primjenjuje i kod klijenata, kroz implementaciju AI i generativnih AI rješenja koja pomažu ubrzati poslovne procese, povećati učinkovitost i smanjiti operativne troškove.
Tvrtka ističe i važnost digitalnog suvereniteta, odnosno mogućnosti da korisnici zadrže kontrolu nad lokacijom svojih podataka. AWS korisnicima omogućuje odabir regije u kojoj se podaci pohranjuju i obrađuju te pruža alate za usklađenost s europskim regulatornim zahtjevima.
Stjecanjem AWS Premier Consulting Partner statusa Sedmi odjel postaje jedna od malobrojnih tvrtki u srednjoj i istočnoj Europi koja nosi ovu razinu partnerstva.
Zadnji sadržaj od IS
- Garmin CIRQA Smart Band prati zdravlje i fitness bez ekrana
- Norveška zabranjuje AI u osnovnim školama
- Europski studenti stigli u Novsku zbog novih iskustava u gaming industriji
- FER i Rheinmetal Unmanned Vehicles predstavili su heterogene robotske sustave za krizne situacije u visokorizičnim okruženjima
- Počeo projekt digitalizacije državnih matica vrijedan više od četiri milijuna eura



































